У Женеві напередодні зустрічі Путіна і Байдена з'явилося графіті із зображенням Навального

Раніше аналогічний малюнок був зроблений в Санкт-Петербурзі

Facebook

У Женеві на вулиці Ліон в ніч на 14 червня з'явилося графіті із зображенням Олексія Навального. 16 червня у цьому місті пройде зустріч Президентів Росії і США Володимира Путіна і Джо Байдена, повідомляє "Дождь".

Графіті повторює аналогічний малюнок, який був зроблений в Санкт-Петербурзі на трансформаторній будці в Пушкарському саду. Крім малюнка з Навальним, там є напис французькою "Герой нашого часу".

Як повідомляє джерело, раніше представники російськомовної діаспори в Швейцарії, 15 червня, за день до зустрічі Байдена з Путіним, планують провести в Женеві мітинг c вимогою звільнення Навального, а також виступлять проти "політичних репресій, порушень прав людини і антидемократичного правління в Росії".

Графіті з Навальним в Пушкарському саду з'явилося в ніч на 28 квітня, через кілька годин його зафарбували. Наступного дня стало відомо, що поліція Петроградського району Петербурга порушила кримінальну справу про вандалізм за мотивами політичної ворожнечі (ч.2 ст. 214 КК). Пізніше прокуратура скасувала постанову про порушення кримінальної справи. 

Нагадаємо, що раніше суд визнав ФБК і штаби Навального екстремістськими.