У Зеленського з'явилися чотири нові радники

Володимир Зеленський Офіс президента України

Замість звичних уповноважених тепер працюватимуть радники - уповноважені президента України

В Офісі президента призначили чотирьох радників - уповноважених президента України за різними напрямками. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента. 

"Замість звичних уповноважених тепер працюватимуть радники – уповноважені Президента України. При цьому один з напрямів вирішено замінити", - йдеться у повідомленні. 

Зокрема, було розширено напрям державної роботи щодо прав людей з інвалідністю. У ньому працюватиме новий радник - уповноважений президента з питань безбар'єрності. На цю посаду було призначено голову Громадської організації "Безбар'єрність" Тетяну Ломакіну.

До обов'язків радника входитиме "забезпечення здійснення президентом конституційних повноважень щодо додержання конституційної норми про визнання в Україні людини, її життя та здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки найвищою соціальною цінністю".

Новини за темою: В Україні можуть призначити медичного омбудсмена

Напрямом державної роботи щодо прав дітей займеться радник - уповноважений президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук. 

Вадим Свириденко працюватиме в статусі радника - уповноваженого президента з питань учасників бойових дій. Він займатиметься питаннями реабілітації учасників бойових дій.

Радником - уповноваженим президента з питань Фонду президента з підтримки освіти, науки та спорту призначили Ольгу Будник.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський звільнив з посади уповноваженого президента України з прав дитини Миколу Кулебу.