У Закарпатській області затримали іноземця, який входить до санкційного списку

Громадянин Вірменії входить до санкційного списку осіб під номером 600

Міграційна служба Закарпатської області

В Ужгороді Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України виявив громадянина Вірменії, який входить до санкційного списку осіб під номером 600. Зараз іноземцю приймається рішення про примусове повернення з України, повідомляє прес-служба Міграційної служби Закарпатської області.

"На виконання рішення РНБО від 14 травня 2021 року міграційники Закарпаття спільно з співробітниками управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України виявили в Ужгороді громадянина Вірменії, який входить до санкційного списку осіб під номером 600", - йдеться у повідомленні.

Також відзначили, що Головним управлінням ДМС краю іноземцю скасовано посвідку на тимчасове проживання та приймається рішення про примусове повернення з України.

"Це зумовлено тим, що дії даної особи становлять загрозу національній безпеці України, безпеці громадського порядку, що є необхідним для охорони здоров'я, захисту прав і законних інтересів громадян України", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, що раніше Президент України Володимир Зеленський ввів у дію санкції проти кримінальних авторитетів.