У Верховній Раді визначили, хто замінить спікера на засіданні про відставку Разумкова

Фото з відкритих джерел

Кандидатуру Данила Гетманцева підтримали 239 парламентаріїв

Під час розгляду питання відставки Дмитра Разумкова з посади спікера засідання Верховної Ради 7 жовтня вестиме голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев, повідомляє "Суспільне".

Кандидатуру Данила Гетманцева підтримали 239 парламентаріїв.

На виконання обов'язків голови під час засідання 7 жовтня претендували також Гео Лерос ("Слуга народу"), Олексій Гончаренко ("Євросолідарність"), Олександр Бакумов ("Слуга народу").

Гетманцева призначили, оскільки розгляд питання відставки Дмитра Разумкова не міг вести перший заступник голови Ради Руслан Стефанчук, що претендує на посаду спікера та має конфлікт інтересів.

Новини за темою: "Планую велику команду": Разумков розповів, що робитиме після відсторонення

Нагадаємо, на п'ятницю, 8 жовтня, в парламенті заплановано голосування за призначення нового спікера і віце-спікера Верховної Ради України. Про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

За словами Арахамії, окрім голови партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка та віце-спікера Руслана Стефанчука, за крісло голови Верховної Ради хочуть поборотися й інші народні депутати. Однак прізвища цих кандидатів він не назвав.