Новини » Політика Читать эту новость на русском

У Верховній Раді хочуть заслухати міністра охорони здоров'я Ляшка щодо ситуації з COVID-вакцинацією і киснем

Фото з відкритих джерел

Про це заявив перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко під час засідання Погоджувальної ради

Перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко під час засідання Погоджувальної ради заявив, що у Верховній Раді хотіли б почути на Годині запитань до уряду міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо ситуації з вакцинацією населення від коронавірусу та забезпечення лікарень киснем. Про це передає кореспондент "УНН".

"Я думаю, що і в контексті переоснащення киснем, і в контексті збільшення темпів вакцинації, і в контексті, можливо, підготовки до наступного медичного року нам би хотілось побачити, можливо, міністра Ляшка на Годині запитань до уряду", - сказав Корнієнко.

Новини за темою: В Україні вперше за три місяці виписок з "ковідних" лікарень більше, ніж госпіталізацій, - Ляшко

Нагадаємо, сьогодні міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що вперше за три місяці виписок з COVID-лікарень в Україні більше, ніж госпіталізацій. За словами міністра, до лікарень госпіталізують в середньому на 7% менше пацієнтів, ніж виписують. Це є позитивним сигналом проходження піку захворюваності COVID-19 в Україні.

За минулу добу, 14 листопада, в Україні лабораторно підтвердили 10 802 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Також напередодні 11 219 осіб одужали. При цьому за добу зафіксували 442 летальних випадки, спричинених ускладненнями від COVID-19.