У ЦРУ заявляють, що бойовики "Аль-Каїди" почали повертатися в Афганістан

«Аль-Шабаб» – основний підрозділ «Аль-Кайди» у Східній Африці. Фото: bbc.com/AFP

У відомстві заявили, що будуть дуже уважно стежити за цим

Заступник директора Центрального розвідувального управління Девід Коен заявив, що американські спецслужби бачать перші ознаки того, що бойовики "Аль-Каїди" почали повертатися в Афганістан. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

"Ми вже починаємо бачити деякі ознаки потенційного руху "Аль-Каїди" в Афганістан… Але це тільки початок, і ми, очевидно, будемо дуже уважно стежити за цим", -заявив Девід Коен.

Новини за темою: В Афганістані глава ЦРУ зустрівся з одним із лідерів руху "Талібан"

Нагадаємо, 15 серпня радикальний ісламістський рух "Талібан" захопив столицю Афганістану -  Кабул. Уряд Афганістану погодився передати владу мирним шляхом. Водночас жителі Кабула почали масово покидати місто.

Пізніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що військова кампанія західної коаліції в Афганістані провалилася, а спроба побудувати країну з демократичним ладом не була успішною.

Раніше міністр закордонних справ Афганістану Амір Хан Муттакі заявив, що новий уряд країни не допустить, щоб бойовики використовували афганську територію для підготовки атак на інші країни. За словами Муттакі, керівництво країни "прихильне своїм обіцянкам".