У "Слузі народу" назвали ім'я основного кандидата на заміну Разумкову

УНІАН

За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук"

У "Слузі народу" вважають конфлікт із спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим "внутрішньофракційним" і назвали основного кандидата йому на заміну. Про це в ефірі каналу "Україна 24" повідомила народний депутат з фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "Уніан".

"У нас відбулося тривале засідання фракції в Трускавці. Ми мали абсолютно відверту нормальну роботу, розмову. У нас немає жодного розколу у фракції з приводу цього питання. Дійсно, це рішення досить важке (щодо Разумкова, – ред.). Ідеться про внутрішньофракційний конфлікт, це саме політичний вимір нашої фракції зараз делегувати іншій людині посаду голови парламенту. У нас зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук", - сказала Кравчук.

За її словами, відставка Разумкова з посади спікера парламенту наразі є очевидною. Вона наголосила, що Разумков без Зеленського не став би головою ВР.

"В чому основна різниця. Володимир Зеленський без Дмитра Разумкова став би президентом. А Разумков без президента не став би головою парламенту. Ми в тому самому Трускавці два роки тому делегували різних людей на різні посади, зокрема на голову Верховної Ради. І наше завдання - виконувати програму президента, програму партії, бо ми з нею прийшли. Чи піде Разумков в опозицію? Я не впевнена, що він перетвориться на умовно Гео Лероса, який критикує все, що пов’язано з президентом. Але щоб зрозуміти, чи піде Разумков, після очевидного голосування за відставку, на мою думку, це очевидно відбудеться - треба розуміти, яка буде його позиція і на якій програмі він базується", - сказала Кравчук.

Окрім цього вона заявила, що зустрічі фракції, на яку "слуг народу" запрошував Разумков, не буде.

"У нас не буде в понеділок засідання фракції - ні окремо, ні разом із Разумковим. Якщо у когось виникнуть персональні бажання щось запитати, то, можливо, хтось це зробить, але це точно не буде засідання фракції, і це вже не змінить весь процес. Вранці будуть передані підписні листи, які були зібрані, це близько 200 людей з нашої фракції. І це станеться, ми маємо говорити реалістично", - сказала вона.

Новини за темою: Нардепи розглянуть питання відставки Разумкова у четвер, - ЗМІ

Нагадаємо, глава Верховної Ради Дмитро Разумков спростував інформацію щодо своєї відставки у вівторок-середу. Він заявив, що його відкликання відбудеться згідно з регламентом ВР.