У Сенаті США запропонували запровадити санкції проти РФ у разі її вторгнення в Україну

Фото з відкритих джерел

Основні санкції торкнуться російських банків, державних компаній, підприємств нафтогазової галузі

Голова комітету Сенату США з закордонних справ Роберт Менендес запропонував внести до оборонного бюджету пункт, що передбачає введення санкцій проти Росії у разі її вторгнення в Україну. Про це з посиланням на Axios повідомляє "УНН".

Згідно з поправкою, відразу після початку військових дій з боку Росії, президент США Джо Байден зобов'язаний буде затвердити перелік обмежень. Вони торкнуться санкцій, і візових обмежень щодо російських військових, які будуть причетні до підготовки операції проти України.

Згідно з пунктом, основні санкції торкнуться російських банків, державних компаній, підприємств нафтогазової галузі. Під обмеження потраплять будь-які компанії або фізособи, пов'язані з плануванням і здійсненням діяльності трубопроводу "Північний потік-2".

Новини за темою: Великобританія готова перекинути до України до 600 військовослужбовців через загрозу вторгнення РФ, - The Mirror

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що Сполучені Штати Америки занепокоєні концентрацією російських військ поблизу кордонів України, тому попередили європейських партнерів про можливе вторгнення РФ. Водночас джерела журналістів спростовують прагнення Москви розпочати повномасштабну війну.