У РНБО назвали умову впровадження стандартів НАТО

Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Секретар РНБО наголосив, що у разі не вступу України в НАТО, то Росія і надалі буде загрожувати українській незалежності

Для впровадження стандартів НАТО Україні необхідно знищити олігархічний вплив на політичні процеси за 2-3 роки. Про це секретар РНБО України Олексій Данілов під час форуму "Україна 30".

За його словами, наразі в Україні продовжує діяти олігархічна модель економіки.

"Ми маємо за 2-3 роки знищити все, що пов'язане з цими процесами, по-іншому наша країна не зможе відповідати стандартам НАТО. Що таке НАТО? НАТО - це, перш за все, стандарти, які ми маємо прийняти, запровадити в нашій країні і якщо у нас олігархічна модель економіки, яка до цього часу, на жаль, існує, яка породжує відповідно корупцію, ті процеси, які є неприйнятними в країнах НАТО, то нам чекати, що ми отримаємо туди квиток марно", - сказав Данілов.

Водночас секретар РНБО наголосив, що у разі не вступу України в НАТО, то Росія і надалі буде загрожувати українській незалежності.

"Це наш виклик. Якщо ми не будемо членами НАТО, ми маємо сусіда (Росія - ред.), який постійно нам загрожує і для якого наша незалежність є як кістка в горлі. Ми маємо це усвідомлювати і це питання в коротший термін вирішувати - інакше ми будемо постійно в дуже складній ситуації", - додав Данілов.

Новини за темою: Україна готова до швидкої інтеграції в безпекову архітектуру НАТО, - Міноборони

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна достойна бути членами Альянсу, якщо НАТО бачить українську державу не десь за лаштунками, а за одним столом.