У Раду пропонують пускати тільки COVID-вакцинованих або з негативним ПЛР-тестом

Фото з відкритих джерел

Відповідне обмеження планують ввести на період дії карантину

Верховна Рада України видала проект постанови, якому пропонує пускати в її приміщення осіб, які повністю вакциновані від COVID-19, або тих, які мають негативний ПЛР-тест. Про це з посиланням на текст проекту постанови повідомляє "УНН".

"Проектом Постанови Верховної Ради України пропонується встановити, що на період дії карантину встановленого через COVID-19, допуск у приміщення адміністративних будівель Верховної Ради України народних депутатів України, працівників Апарату Верховної Ради України, помічників-консультантів народних депутатів України та інших відвідувачів, а також представників засобів масової інформації, дозволяється лише за наявності документа, що підтверджує отримання вакцинації від COVID-19 однією чи кількома дозами вакцин або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або довідки про одужання особи від COVID-19, якщо особа перехворіла не більше як за 6 місяців до пред’явлення документа", - йдеться у тексті проекту постанови.

Новини за темою: У США заборонили пересаджувати органи невакцинованим від COVID-19

Нагадаємо, у Миколаєві вхід до будівлі міської ради для чиновників, журналістів та інших відвідувачів буде можливий лише за наявності сертифіката про вакцинацію проти коронавірусу або негативного ПЛР-тесту. Про це заявив міський голова Олександр Сєнкевич під час апаратної наради 27 вересня.