В обвинувачення слабка доказова база, тому справа проти Медведчука розвалиться в суді, - Загородній

Юрій Загородній Фото з відкритих джерел

Нардепи від ОПЗЖ у разі арешту Медведчука добиватимуться його звільнення під заставу, каже Загородній

Сторона обвинувачення голови Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука буде добиватися його взяття під варту. Однак справа розвалиться в суді, бо доказова база обвинувачення слабка.

Про це в ефірі "Першого Незалежного" повідомив народний депутат від фракції ОПЗЖ Юрій Загородній.

"Я глибоко переконаний у тому, що влада намагатиметься на суді прийняти рішення, щоб Медведчука взяти під варту. Вчора група нардепів зустрічалися з генпрокурором України, ми лишили їй скаргу на неправомірні дії правоохоронців і поставили питання. Прохання було до генпрокурора, щоб все розслідувалося і прйималося по закону, щоб не було ніякого тиску з боку влади. Генпрокурор запевнила, що ніхто на неї не чинить тиск і все буде проходити відповідно до чинного законодавства. Якщо згідно з чинним законодавством, то ми глибоко переконані, як і Медведчук, що справа в суді розвалиться. Там доказова база надзвичайно слабка", - сказав Загородній.

Новини за темою: Медведчук: Всі звинувачення проти мене бездоказові, необґрунтовані і незаконні

Однак, обвинувачення буде добиватися взяття Медведчука під варту, каже Загородній. І якщо це відбудеться, нардепи ОПЗЖ проситимуть взяти на поруки голову Політради партії ОПЗЖ.

"Якщо в тому звинуваченні, яке пред'явлене Медвечдуку, є певні помилки, навіть статті переплутані, то сьогодні не буде розглядатися питання щодо державної зради. Якщо Віктора Володимировича візьмуть під варту, то ми будемо все робити, щоб він вийшов під залог", - додав політик.

Нагадаємо, 13 травня відбудеться засідання Печерського райсуду у справі голови Політради партії "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.