У Німеччині виступили проти запровадження прикордонного контролю в ЄС на фоні міграційної кризи

Фото з відкритих джерел

Через мігрантів Німеччина посилила охорону німецько-польського кордону

Глава МВС ФРН Горст Зеегофер виступив проти введення прикордонного контролю на внутрішніх кордонах ЄС на фоні збільшення кількості нелегальних мігрантів, що прибувають до Європи, в тому числі через територію Білорусі. З такою заявою він виступив в опублікованому інтерв’ю газеті Bild, повідомляє "УНН".

"По можливості всередині Європи не повинно бути більше прикордонного контролю. Це, однак, вдасться тільки в тому випадку, якщо буде працювати захист зовнішніх кордонів", - вказав Зеегофер.

За його словами, на фоні припливу мігрантів через Білорусь на кордоні сусідньої з ФРН Польщі службу несуть сотні співробітників федеральної поліції Німеччини.

"Якщо буде необхідно, я готовий посилити там присутність", - заявив міністр.

Він повідомив, що "нерегулярний приплив мігрантів" здійснюється зараз у Німеччину за різними напрямками.

"У Туреччині цифри по біженцям ростуть, через Польщу з Білорусі значно збільшилася кількість прибуваючих, а з Греції ми бачимо нелегальний перетин кордону повітрям. Ми повинні бути пильними, так як міграційний тиск на Німеччину і Європу як і раніше високий", - констатував Зеегофер.

Також глава МВС ФРН заявив, що Німеччина посилила охорону німецько-польського кордону через мігрантів. Він поінформував, що в райони, які межують з Польщею, вже відправлено вісім додаткових поліцейських підрозділів.