"У нас гібридна війна": Ляшко пояснив низькі темпи вакцинації в Україні

Фото з відкритих джерел

У МОЗ заявляють про вплив російської пропаганди на вакцинацію

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що низькі темпи COVID-вакцинації в Україні пов'язані з фейками російської пропаганди. Про це він повідомив в інтерв'ю "Голосу Америки".

За словами Ляшка, наразі в Україні зроблено понад 13 мільйонів щеплень. Із них 7,5 мільйонів - це перша доза, а 6 мільйонів людей уже повністю вакциновані.

Загалом у МОЗ планують вакцинувати 70% дорослого населення до кінця поточного року. "Вакцина у нас є, спроможності системи охорони здоров'я також є. Але російська пропаганда, яка розганяє фейки на території нашої країни, не дозволяє нам рухатись такими темпами, як інші європейські держави. У нас гібридна війна, і нам доводиться воювати на всі фронти. Але я думаю, що ми справимось", - вважає Ляшко.

Нагадаємо, за минулу добу, 10 жовтня, в Україні зробили 39 060 щеплень від коронавірусу. Першу дозу отримали 19 277 людей, повністю імунізовані - 19 783 особи.

Новини за темою: У вересні з усіх госпіталізованих через COVID-19 українців - понад 97% невакцинованих

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я видало наказ, яким затвердило перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації. За відмову від щеплення українців відсторонять від роботи на законних підставах без збереження заробітної плати. Про те, хто підпадає під обов'язкову вакцинацію, і що ще чекає нещеплених громадян, - читайте в нашому матеріалі.