У МЗС заявили, що Україна продовжить проводити евакуацію з Афганістану навіть після 31 серпня

Евакуйовані з Афганістану 22 серпня

Twitter / Володимир Зеленський

Наразі дипломати разом із представниками інших відомств опрацьовують подальші безпечні шляхи виїзду

Україна продовжить евакуацію громадян з Афганістану після 31 серпня. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко передає Укрінформ.

"За останні кілька днів МЗС та посольство України в Таджикистані спостерігають нову хвилю запитів про евакуацію із Афганістану. Зараз посольство уточнює дані людей, їхню кількість, місце знаходження і підтримує з ними зв’язок", - сказав Ніколенко.

За його словами, наразі дипломати разом із представниками інших відомств опрацьовують подальші безпечні шляхи виїзду, серед яких використання інших аеропортів або наземних маршрутів.

"Щойно з’явиться перша нагода, всі наші громадяни, які повідомили про себе українському посольству в Таджикистані, отримають інструкції про подальші дії", - додав Ніколенко.

Новини за темою: США завершили виведення військ з Афганістану

Нагадаємо, на території Афганістану залишаються понад 230 людей, які є громадянами України або їхніми родичами. З країни вже евакуйовано понад 250 громадян України, членів їхніх сімей та іноземних громадян.

Після евакуації українськими літаками з Кабула 65 громадян Афганістану попросили про статус біженця в Україні. Прикордонники передали всі заяви в міграційну службу.