У МЗС Білорусі відреагували на санкції ЄС та пообіцяли заходи у відповідь

Фото з відкритих джерел

Також там розкритикували санкції США, Британії та Канади

МЗС Білорусі засудило рішення ЄС щодо четвертого пакету санкцій проти режиму Олександра Лукашенка, а також розкритикувало санкції США, Британії та Канади. Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на заяву відомства.

"На жаль, замість будь-якого діалогу і співпраці наші західні партнери, як і раніше, віддають перевагу лише ворожим діям - санкціям і тиску на суверенну державу", - йдеться у заяві.

"На цьому тлі відвертим знущанням, насмішкою над логікою і здоровим глуздом виглядає заява керівництва Євросоюзу: "Сьогодні ЄС послав новий сильний сигнал підтримки народу Білорусі, ввівши нові обмежувальні заходи". Впевнені, що трудові колективи підприємств, які потрапили під санкції, так само як їхні родичі, сім'ї та інші білоруси, правильно і гідно оцінять настільки щедру "підтримку" ЄС", - зазначили в МЗС Білорусі.

У Мінську наголошують, що зроблять все можливе для захисту своїх громадян і суб'єктів господарювання.

"Санкції і рестрикції не матимуть бажаного їхніми замовниками ефекту. Відповідні заходи, які ЄС змушує нас прийняти, точно так само негативно можуть позначитися на сферах нашої взаємодії і, в кінцевому підсумку, на вигоді громадян і компаній країн Заходу, котрі робили недружні кроки щодо нашої держави", - йдеться у заяві МЗС Білорусі.

Нагадаємо, що Рада міністрів ЄС із закордонних справ сьогодні прийняла новий пакет санкцій проти осіб та установ Білорусі, який стосується 86 осіб і компаній.

США також ввели новий пакет санкцій проти компаній і деяких громадян Білорусі.