У МВС розповіли, чим займатиметься новостворений Офіс із захисту бізнесу

Євгеній Єнін

Фото з відкритих джерел

Пріоритетом визначають захист підприємців від неринкової конкуренції й можливих зловживань

Офіс із захисту бізнесу при Міністерстві внутрішніх справ захищатиме від неринкових методів конкуренції та можливих зловживань з боку правоохоронців. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в інтерв'ю "РБК-Україна".

За словами чиновника, також ідеться про створення більш сприятливих умов для іноземних інвестицій в Україну. "Ми визначили контактну персону в керівництві Національної поліції, ми ведемо діалог як з бізнес-асоціаціями, так і з Офісом європейського бізнес-омбудсмена. І ми досить оптимістичні", - висловився Єнін.

Також він додав, що Офіс із захисту бізнесу - це насамперед майданчик для діалогу. "Дуже часто ми стикаємося з базовими порушеннями прав людини в рамках кримінального провадження. Дуже часто ми, наприклад, бачимо, що населення мало довіряє тому поліцейському, з яким стикається. Саме тому ми впроваджуємо нові елементи", - сказав заступник міністра.

Новини за темою: Україна відкрита для великого бізнесу, але не для олігархів, - Зеленський

Нагадаємо, нещодавно в Міністерстві внутрішніх справ заявили, що в Україні запрацював Офіс з питань захисту бізнесу, головна мета якого - максимально ефективна комунікація для захисту підприємців. Про особливості майбутньої роботи відомства, а також про функції, які він має виконувати, читайте в нашому матеріалі.