У Мінреінтеграції розповіли, скільки на рік Росія витрачає на Донбас

Віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

За 7 років конфлікту на Донбасі Росія витратила щонайменше 35 млрд доларів

Росія витрачає на утримання Донбасу до 5 млрд доларів на рік. Про це заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в інтерв'ю для "Ліга.net".

"Вони (Росія, - ред.) витрачають на рік до 5 млрд доларів тільки на донецькому і луганському напрямках. За 7 років це 35 млрд доларів. Для країни-бензоколонки ніби й незначні гроші, але й не маленькі", - сказав Резніков.

Міністр переконаний: якщо Росія зрозуміє, що утримувати ці території дуже дорого й не має сенсу, то почне шукати варіанти виходу з цієї ситуації. 

"Шукатимуть відповідний формат. Тому нам треба бути готовими до введення якоїсь міжнародної миротворчої місії, яка забезпечить перехідний період. Інакше росіяни вийти з наших територій просто не погодяться. Звичайно, вони починали з того, щоб розміняти Донбас на Крим. Але Україна ніколи... Жоден президент, хто б ним не був, на це не піде. Це нереально", - додав Резніков.

Новини за темою: Резніков оцінив можливість силового повернення Криму

Нагадаємо, раніше міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі перетворились на "мертву історію".