У Макрона анонсували нормандську зустріч на рівні міністрів закордонних справ найближчими тижнями

Politico

Відповідна домовленість була досягнута на вчорашніх переговорах лідерів "нормандського формату"

У найближчі тижні пройде нормандська зустріч на рівні міністрів закордонних справ України, Росії, Франції та Німеччини. Відповідна домовленість була досягнута на вчорашніх переговорах лідерів нормандського формату. Про це повідомляється на сайті Єлисейського палацу.

У понеділок, 11 жовтня, Макрон разом з канцлером Німеччини Ангелою Меркель по черзі провели переговори з президентом України Володимиром Зеленським та президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Це дозволило підбити підсумок реалізації заходів, схвалених на паризькому саміті в "нормандському форматі" в грудні 2019 року.

"Сторони погодилися з необхідністю працювати над повним виконанням його висновків і домовилися про майбутню організації з цією метою в найближчі тижні міністерської зустрічі між Францією, Німеччиною, Росією і Україною", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Зеленський обговорив з Макроном та Меркель підготовку саміту "нормандської четвірки"

Раніше керівник Офісу президента на форумі "Ялтинська європейська стратегія" заявив, що Україна хоче винести на переговори у "нормандському форматі" питання, яке стосується запуску російського газопроводу "Північний потік-2".