Гуфман: У День Перемоги важливо, щоб ніхто не проходив повз пам'ятники, не поклавши квіти. Важливо говорити "дякую" за життя всім тим, завдяки кому воно є

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

У День Перемоги важливо, щоб ніхто не проходив повз пам'ятники, не поклавши квіти. Про це заявив керівник Дніпропетровської регіональної організації партії "Опозиційна платформа - За життя" Геннадій Гуфман в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

За словами політика, в цей день дуже важко говорити, тому що думок і почуттів набагато більше, ніж слів. "Кожен день ми проїжджаємо біля величезної кількості пам'ятників, пам'ятних знаків, монументів, обелісків, які розташовані в місцях масових розстрілів, масових розстрілів місцевих жителів, які розташовані на місцях бойової слави просто в полях. У нас в Дніпропетровській області близько 1200 пам'ятників, пам'ятних знаків, меморіалів та обелісків. Вони розташовані не тільки, там, в центрі міста або міст - вони розташовані в полях, в кожному районі, в кожному селі, в парках, у скверах. Дуже важливо, щоб сьогодні ніхто не пройшов повз ці пам'ятники, не поклавши квіти. Тому що ми зобов'язані", - сказав Гуфман.

Також він додав, що через кожну сім'ю пройшла війна, тому всі - частина великої перемоги над нацизмом. "І дуже важливо нагадувати собі про це, нагадувати про це своїм дітям, покласти квіти і обов'язково сказати оце ось "спасибі за перемогу", "спасибі за життя". Те, що є, напевно, - те, що проходить через кожен наш захід, не тільки в цей день, не тільки в це свято. Але сьогодні це особливо важливо. Я дуже прошу дійсно всіх земляків не забути і не проходити повз тих пам'ятників, повз які ми проїжджаємо в звичайні дні, іноді забуваючи зупинитися, забуваючи сказати слова подяки", - висловився керівник Дніпропетровської організації партії ОПЗЖ.

Водночас Гуфман розповів, що протягом квітня йому з однопартійцями вдалося реконструювати, відновити або облаштувати близько 200 пам'ятників по всій Дніпропетровській області. "Сьогодні у нас в області, в 14 містах нашої області проходить автопробіг. На жаль, хотілося би більше, хотілося б зробити більше для тих, хто брав участь у цій війні. Хотілося б зробити більше для тих, кому ми сьогодні говоримо "спасибі" за цю перемогу. І сказати "спасибі" за життя всім тим, завдяки кому у нас сьогодні є це життя. І коли ми говоримо "життя" - це не просто навіть життя, що ми живі, а те, що ми можемо жити повноцінно", - резюмував Гуфман.