У Білому домі розпочалася зустріч Зеленського і Байдена (відео)

Джо Байден і Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Перемовини відбудуться у розширеному форматі, а також віч-на-віч

У Білому домі розпочалась зустріч президентів США та України Джо Байдена та Володимира Зеленського. Перемовини відбудуться у розширеному форматі, а також віч-на-віч. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.

"У Білому домі (Вашингтон) розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента США Джозефа Байдена. Перед переговорами глави держав зроблять короткі заяви для ЗМІ. Після цього відбудуться перемовини у розширеному форматі, а також віч-на-віч".

Новини за темою: Байден і Зеленський обговорять усунення наслідків "Північного потоку-2", - Білий дім

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що за час свого президентства Джо Байден приїде в Україну, оскільки вона є важливим пріоритетом зовнішньої політики США.

Крім того, стало відомо, що Україна і Сполучені Штати підписали угоду про співпрацю. США пообіцяли Україні новий пакет військової допомоги.

Також Володимир Зеленський вважає, що візит української делегації до США проходить надзвичайно результативно. Глава держави зазначив, що у вівторок, 31 серпня, відбулася змістовна зустріч із міністром енергетики США та були підписані важливі документи.