У 2022 році почнуть будувати перший в Україні автобан, - Шмигаль

фото з відкритих джерел

Автобан будуватимуть від Краковця до Бродів та Рівного

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі заявив, що інвестори зацікавлені у 5 проектах будівництва автобанів в Україні шляхом державно-приватного партнерства. Про це повідомляє "Укрінформ".

За словами прем'єра, наступного року в Україні планують будувати перший автобан від Краковця до Бродів та Рівного, і для цього вже проведені дослідження, вивчений трафік та є потенційні проектанти.

Глава уряду також наголосив, що Україна активно шукає шляхи ефективної співпраці бізнесу та держави, і державно-приватне партнерство на сьогодні є найефективнішим інструментом.

Новини за темою: Уряд планує будівництво шести платних автобанів: Мінінфраструктури працює над реалізацією проектів

Також під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі прем’єр-міністр України заявив, що Україні необхідно збільшувати видобуток газу. Крім того, на думку Шмигаля, оптимістичним проектом є і виробництво водню в Україні.

Нагадаємо, нещодавно Денис Шмигаль заявив, що готовність всієї інфраструктури України до опалювального сезону становить 99%. Він пояснив, що це стосується ремонту теплових мереж і котелень, і підготовки шкіл, лікарень, дитячих садочків, і безпосередньої підготовки житлових будинків.