Тисяча за вакцинацію: Нардепи схвалили законопроект у першому читанні

"За" проголосували 285 нардепів

Верховна Рада

Народні депутати розглянули законопроект, який передбачає виділення тисячі гривень всім вакцинованим громадянам України. Законопроект прийняли в першому читанні. Про це повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на трансляцію засідання.

Як повідомляється, "за" проголосували 285 нардепів.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, 3 млрд гривень будуть спрямовані на соціальну підтримку застрахованих осіб, які постраждали від обмежувальних карантинних заходів, які призвели до тимчасової зупинки роботи суб'єктів господарювання. Передбачається, що дане рішення стимулюватиме бізнес і найманих працівників до вакцинації від COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть отримати 1 000 грн через застосунок "Дія". Така можливість з'явиться  з 19 грудня.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль пояснив, що кошти будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через "Дію". Гроші можна буде витратити на придбання квитків у кінотеатр, театр, на концерт, заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком тощо.