"Ти проти кого преш?": Кацман розповів, як звільнили губернатора Черкаської області за критику влади через підвищення тарифів

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Губернатора Черкаської області Сергія Сергійчука звільнили за те, що на сесії облради він наважився критикувати владу, яка підвищує тарифи на опалення та електроенергію.

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Було засідання Черкаської облради. Там виступав губернатор області Сергій Сергійчук. Його обрали з лав "Слуг народу". На засіданні він виступив з досить емоційною промовою і сказав слова критики на адресу уряду, наших керівників. Очевидно, відчувши настрій своїх громадян, він виступив проти підвищення тарифів на опалення та електроенергію", - розповів він.

За його словами, в цей же день Сергійчука викликали в Офіс президента, де один з дуже високих чиновників, дуже медійна і розкручена людина сказала йому: "Ти проти кого преш? Давай пиши заяву і йди собі з Богом". Той написав заяву і був звільнений з посади губернатора.

"Ось як відбувається навіть всередині "Слуг народу". Навіть всередині влади вже виникає опір цьому злочинному руху, наступу на права рядових платників податків", - додав Кацман.