Тупицький знову не з'явився до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу

Олександр Тупицький Фото з відкритих джерел

Адвокати Тупицького повідомили, що він продовжує перебувати на лікуванні

Печерський районний суд Києва відклав розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу Олександру Тупицькому, указ про призначення якого на посаду судді Конституційного суду скасовано, через його нез'явлення на засідання. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Адвокати Тупицького повідомили, що він продовжує перебувати на лікуванні, й попросили про перенесення розгляду клопотання. Також вказали на те, що суд досі не розглянув скарги Тупицького на повідомлення йому про підозру.

Представники обвинувачення зазначили, що адвокати не надали доказів того, що стан здоров'я не дозволяє підозрюваному явитися на засідання, документів про необхідність екстреної медичної допомоги немає, і Тупицький використовує медичні документи, умисно затягуючи розгляд клопотання. У зв'язку з цим прокурори знову клопотали перед судом про застосування приводу на судове засідання.

Суд задовольнив клопотання захисту й переніс слухання справи на 19 травня 10.00. Трансляція судового засідання здійснювалася на YouTube-каналі "Судова влада". 

Нагадаємо, у грудні 2020 року президент Володимир Зеленський підписав указ про тимчасове відсторонення голови Конституційного суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ. Тупицького підозрюють у введенні суду в оману і примушуванні свідка до відмови від надання показань.