"Це жарт": Очільник "Оператора ГТС України" уточнив заяву про управління "Північним потоком-2"

Фото з відкритих джерел

Компанія не пропонуватиме послуги з управління російським газопроводом

Очільник "Оператора ГТС України" Сергій Макогон заявив, що його слова про те, що Україна запропонує свої послуги з управління "Північним потоком-2", були жартом. Про це він повідомив у Фейсбуці.

Сьогодні, 25 серпня, стало відомо, що Вищий земельний суд німецького Дюссельдорфа обмежив доступ компанії "Газпром" до російського газопроводу "Північний потік-2". Своєю чергою, Макогон опублікував у Фейсбуці новину про це й у коментарях до допису написав, що "Оператор ГТС України" після рішення суду запропонує свої послуги з управління газопроводом.

Проте згодом посадовець оновив коментар, додавши, що "це жарт".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що планує просити американського лідера Джо Байдена втрутитися в ситуацію з "Північним потоком-2". Очільник держави не розраховує на виконання зобов'язань за угодою між США і Німеччиною.

Новини за темою: Укладання "Північного потоку-2" у водах Данії завершилося, - ЗМІ

Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що в Україні для нейтралізації загроз національній безпеці, пов'язаних із майбутнім запуском російського газопроводу "Північний потік-2", створюється робоча група для напрацювання відповідних пропозицій. До робочої групи ввійдуть члени уряду.