Транзит газу через Україну до Угорщини повністю припинився, - оператор ГТС

фото з відкритих джерел

Згідно оперативних даних угорського оператора ГТС FGSZ, 3 жовтня транзит газу через Україну в Угорщину точці "Берегово" відсутній

У неділю, 3 жовтня, транзит газу до Угорщини через Україну повністю припинився. Позавчора, 1 жовтня, транзит газу до Угорщини впав у чотири рази. Про це з посиланням на дані оператора ГТС Угорщини повідомляє "РБК-Україна".

Повідомляється, що прокачування газу через пункт "Берегово" на кордоні України з Угорщиною в цей день не припинялася і склала 4,823 мільйона кубометрів. У той же час, ще 30 Вересня вона була в 3,8 рази більше - 18,528 мільйона кубометрів.

У суботу, 2 жовтня, транзит знизився ще більше - в 2 рази в порівнянні з п'ятницею, до 2,31 мільйона кубометрів.

Згідно оперативних даних угорського оператора ГТС FGSZ, 3 жовтня транзит газу через Україну в Угорщину точці "Берегово" відсутній.

Новини за темою: Після запуску "Північного потоку-2" Україна повинна залишитися транзитером газу, - Шольц

Раніше повідомлялося, що Угорщина викликала посла України через суперечку про угоду Будапешта з "Газпромом". В свою чергу, МЗС України викликало посла Угорщини у Києві. Українська сторона хоче донести позицію по газовому контракту Будапешта і "Газпрому".

Нагадаємо, голова правління НАК "Нафтогаз України" заявив, що російський "Газпром" може припинити транзит газу до Європи через Україну після запуску "Північного потоку-2". При цьому компанія продовжить виконувати умови контракту.