Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Анастасією Дайнод та Ростиславом Сухачовим.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Новорічний рекорд – "Нафтогаз" підвищив ціну на газ.
  • Суспільно-політичні настрої. Чому українці невдоволені результатами роботи влади?
  • У МОЗ України зменшили кількість тестувань і відзвітували про зменшення кількості хворих на COVID-19. Але чи допоможе це подолати коронавірус за відсутності вакцини?
  • Справа Татарова. Справжнє розслідування чи боротьба НАБУ за власні інтереси?
  • Мовні скандали не вщухають. Нардепи вже пропонують штрафувати політиків за порушення мовного законодавства.
  • Влада визнає, що нормандські переговори зупинилися і, разом з тим, говорить про мобілізацію та війну з Росією. Але навіть і в цьому не має одностайної позиції.
  • Президент Зеленський підписав бюджет-2021. Як виживатимуть українці?
  • Якою буде українська освіта в наступному році?

Гості ток-шоу – Олександр Качний, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя"); Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України; Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру; Володимир Цибулько, політолог; Олександр Колтунович, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя"); Володимир Семиноженко, академік Національної академії наук України; Валерій Димов, політолог; Віктор Скаршевський, економічний аналітик; Катерина Одарченко, політичний консультант; Олександр Лазарєв, політолог.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).