"Те, що пройшов за 6,5 року, не побажаю нікому": Експрем’єр Азаров розповів, чи планує іти в українські суди

Фото з відкритих джерел

Микола Азаров зазначив, що добитися справедливості у Європейському суді було непросто

Очільник українського уряду у 2010-2014 роках Микола Азаров розповів, чи планує позиватися в українських судах для захисту честі та гідності. Він заявив про недовіру до українського правосуддя і відсутність системи справедливих судів, тож сенсу позиватися не бачить.

Про це колишній прем’єр заявив під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Микола Азаров, відповідаючи на запитання, чи буде захищати свою честь і гідність у межах українського законодавства, зауважив, що більшість українців не довіряє українському правосуддю, і він теж належить до такої категорії, тож не бачить сенсу цього робити.

"Я в них не вірю, тому що я пройшов через ці шість з половиною років те, що я б не побажав би нікому пройти", – зазначив колишній очільник уряду про суди в Україні.

Микола Азаров продовжив: "Який мені сенс звертатися ось в цю систему правосуддя? Я добився справедливості в Європейському суді. Це було важко, це було непросто, це було по часу досить довго, але я добився. Я думаю, що прийде час, коли в Україні відновиться система справедливих судів".

Нагадаємо, суд Європейського Союзу скасував рішення щодо накладення санкцій на колишнього прем'єр-міністра України Миколу Азарова. Про це йдеться у рішенні суду від 16 грудня.

Як повідомляли, у березні цього року посли ЄС вирішили зняти "заморожування" активів колишнього прем'єр-міністра України Азарова та колишнього міністра енергетики Ставицького. Водночас було продовжено санкції проти Віктора Януковича та ще восьми осіб.