Ситуація на Донбасі ускладнюється, ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій, - Зеленський

Фото з відкритих джерел

Глава держави відвідав Головний центр підготовки особового складу ДПСУ в Черкаській області

Президент України Володимир Зеленський під час відвідування Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України в Черкаській області заявив, що, всупереч набутим у липні 2020 року домовленостям щодо припинення вогню на Донбасі в регіоні спостерігається ускладнення ситуації. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Важливо бути згуртованими, адже в різні часи історії ми не раз доводили, що коли українці разом, коли об'єднані, ми можемо подолати абсолютно все! Ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій. І саме ви, прикордонники, будете тими, хто засвідчить, що мир настав, а кордони - надійно захищені", - сказав Зеленський.

Глава держави відзначив стратегічну важливість Держприкордонслужби і прикордонної розвідки в питаннях захисту і безпеки, і нагадав, що виклики безпеки на українському кордоні сьогодні актуальні як ніколи, адже агресор не відступає.

"Не реформуючи наше військо, ми не зможемо протистояти підступному ворогові", - наголосив президент.

Новини за темою: В ОБСЄ засудили блокування роботи місії на Донбасі з боку НЗФ

Нагадаємо, упродовж минулої доби в районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі НЗФ 8 разів порушували "режим тиші". З початку поточної доби зафіксовано одне порушення. Внаслідок обстрілів отримав поранення один український військовий