Сильна, незалежна і правова держава: Медведчук у своїй статті проаналізував всі ризики і надав план виходу України з нинішньої кризи

ОПЗЖ

Сильна, незалежна та правова держава. Такою голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук уявляє Україну, якщо та піде правильним шляхом. У своїй статті "Якою може бути Україна?" він проаналізував всі ризики, які існують у нашій країні, та написав план виходу з нинішньої кризи.

"Треба відповісти на головне запитання: що об'єднає Україну, що не дасть розвалити країну? Якою бути Україні? У мене є відповідь: по-перше, право, законність, захист громадян, захист їхніх прав і свобод. По-друге, нас врятує економічний прагматизм, вміння отримувати вигоду на світових ринках, і російський ринок ми втрачати не повинні. По-третє, соціальна справедливість. Без роботи соціальних програм нам країну зі злиднів ні витягнути, ні врятувати від епідемій, ні відновити після бойових дій", - зазначив лідер опозиції.

Нинішня влада фактично відторгає частину населення з держави, наголосив Медведчук. Це, своєю чергою, може призвести до розколу території України. Тобто вона може зберегтися в цьому форматі "анти-Росія", але з меншою територією. Те, як поводився Порошенко і як продовжує поводитися Зеленський, з неминучістю веде до розпаду нашої країни.

"І якщо це один народ, то і наслідки існування цього одного народу можуть бути такими, про які говорить Зеленський. Який пропонує російським, російськомовним покинути країну і переїхати в Росію. А пан Порошенко каже: мені по барабану, ті, які не згодні з однією мовою, з рухом в НАТО, з рухом в ЄС, йому просто це по барабану. Тому в тій частині статті, яка називається "Якою бути Україні", я відповідаю на це питання - Україна повинна розібратися в тому, що вона сьогодні собою являє. Україна повинна усвідомити, розумні люди, які повинні формувати точку зору сьогоднішнього дня, критичні оцінки того, що відбувається, і того, що має відбуватися в нашій країні, вони повинні аналізувати ситуацію, при якій сьогодні країна, яка створена з багатьох частин, територій, які колись разом з людьми входили в інші держави, повинні бути захищені в своїх правах і свободах", - пише політик.

Віктор Медведчук буквально на пальцях пояснив, чому політика Зеленського перетворити Україну на "анти-Росію" загрожує інтересам України. І фактично у своїй статті сформулював діагноз нинішньої влади.

"Ідеологія "анти-Росії" руйнує українську державу, опускає нас навіть не до рівня Середньовіччя, а до рівня племені, у якого одна мова, одна кухня, одні танці й одні ідоли. Плем'ям управляти легше: тих, хто не відповідає його традиціям і законам вождя, виганяють, як це сьогодні показує Президент Зеленський. При цьому плем'я легко загнати в резервацію і відібрати у нього землі та взагалі майбутнє. Завжди менш цивілізований народ програє більш цивілізованому. Саме тому прокляття і руйнування залишків досить розвиненої радянської цивілізації ‒ обов'язковий пункт наших горе-реформаторів", - зазначив він.

Політика влади повинна бути орієнтована на інтереси більшості і на національні інтереси,  наголошує лідер опозиції у своїй статті. А якщо така політика, яку проводить Зеленський, буде продовжена, то ніякого просування в бік поліпшення ситуації в нашій країні не буде.

"Якщо ми це не захистимо, якщо ми не відновимо ці права, якщо ми не відновимо економіку побудовою різновекторної економіки з урахуванням моста між Європою і Росією, відновлення економіки і економічних відносин з Росією, з іншими країнами, в першу чергу з країнами Тихоокеанського, Азіатського регіону, де наша продукція є найбільш конкурентоспроможною, де ця конкурентоспроможність допоможе відновити нашу економіку, так як це основа всього. Якщо ми не зробимо справедливою соціальну сферу, якщо ми не допоможемо нашим людям в питаннях медицини, освіти, соціальних виплат, то країна Україна, як країна, щаслива для своїх людей, як країна успішна, існувати не може", - резюмує Медведчук.

Стаття Віктора Медведчука - єдина у всьому політичному просторі, яка зачепила практично всіх вдумливих людей.

Експерти та українці масово підтримують лідера опозиції, оскільки таких робіт від влади ніхто не очікує. Громадяни переконані: Україну потрібно об'єднувати з огляду на її різноманітність. А запорука міцної державності - це сильна економіка.

Окрім того, громадяни України разом з Віктором Медведчуком впевнені, що справжній патріот - це не той, хто змушує інших любити свою країну, а той, хто буде створювати успішну країну для себе і для свого народу.