Степанян змінив Люнгмана на посаді постійного представника МВФ в Україні

Фото з відкритих джерел

Степанян приступив до роботи 28 червня

Провідний економіст МВФ в ОАЕ Вахрам Степанян змінив Йосту Люнгмана на посаді постійного представника Міжнародного валютного фонду в Україні. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Міжнародний валютний фонд призначив Ваграма Степаняна своїм постійним представником в Україні. На цій посаді він змінив Йосту Люнгмана", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, Степанян приступив до роботи 28 червня.

Повідомляється, що Люнгман повертається в штаб-квартиру МВФ після чотирьох років на посаді постпреда МВФ в Україні.

"Зміна постійних представників є усталеною практикою ротації персоналу МВФ. Пан Степанян, громадянин Вірменії, працює в МВФ з 2008 року ", - зазначено в повідомленні.

Степанян працював у Фонді в різних країнах, остання його посада - провідний економіст в ОАЕ. Також він працював над грошово-кредитними, фіскальними та структурними реформами в Албанії, Чорногорії, Угорщині, Румунії, Омані та інших країнах. До приходу в МВФ Степанян працював зі Світовим банком.

Нинішній постпред МВФ в Україні має ступені у сфері економіки, ділового адміністрування та фінансів вірменського державного економічного університету, американського університету Вірменії та Лондонського університету відповідно.

Раніше спікер МВФ Джеррі Райс повідомляв, що Міжнародний валютний фонд і Україна досягли певного прогресу на переговорах, проте його недостатньо для надання Україні траншу