Стан здоров'я Кравчука погіршився, родичі заборонили медикам давати коментарі

Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Перший президент України вже місяць перебуває в реанімації

Стан здоров'я першого президента України Леоніда Кравчука погіршився. Він не може самостійно дихати, тому його під’єднали до апарату ШВЛ. Про це повідомляє "ТСН".

Стало відомо, що голова української делегації у ТКГ щодо Донбасу вже місяць перебуває в реанімації після того, як йому зробили складну операцію на серці. 

Родичі заборонили лікарям давати будь-які коментарі. 

Як повідомляється, 87-річний Леонід Кравчук навіть не розглядав варіант лікування за кордоном, він вирішив оперуватися в Інституті серця. У цьому ж медичному закладі йому проводили стентування судин у травні 2017 року. Тоді у Кравчука це була перша така операція на серці.

Новини за темою: Кравчук назвав умову повернення української делегації ТКГ до Мінська

Нагадаємо, через останню операцію на серці перший президент України вперше за багато років пропустив урочисте засідання Верховної Ради з нагоди Дня Конституції. На початку липня ЗМІ з посиланням на джерело в оточенні Кравчука повідомили, що політик припинить свою участь у роботі ТКГ через стан здоров'я. У липні - серпні він не братиме участі у будь-яких переговорах.

При цьому в Офісі президента пояснювали, що поки не розглядають питання про заміну Кравчука у ТКГ. Мовляв, потрібно проаналізувати стан здоров'я політика після операції та врахувати прогнози лікарів.