РНБО сьогодні збереться на засідання: Що обговорюватимуть

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

Одне з питань буде розглянуто у таємному режимі

У четвер, 15 квітня, під головуванням президента Володимира Зеленського відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Порядок денний засідання опублікували на сайті глави держави. 

Президент та члени РНБО планують обговорити ситуацію на Донбасі і в національній економіці. Зокрема, йтиметься про процес зламу багаторічних корупційних схем.

У Зеленського попередили, що одне з ключових питань порядку денного РНБО буде розглянуте в таємному режимі. Воно стосуватиметься ситуації в зоні ООС. 

Новини за темою: РНБО готує спецрішення про заходи для вступу України в НАТО, - віце-прем'єр

"Держава цілком розуміє всі наявні ризики, прораховує будь-які варіанти розвитку подій, має відповідну інформацію за всіма актуальними напрямками, постійно корелює свої позиції з партнерами", - пояснили у прес-службі глави держави. 

Також на засіданні розглянуть другий розширений пакет персональних санкцій щодо організаторів і виконавців контрабандних схем. Крім того, планують обговорити питання економічної безпеки України та кібербезпеки. 

Нагадаємо, засідання РНБО мало відбутися минулої п'ятниці, однак через візит Зеленського і секретаря РНБО Данілова на Донбас воно було скасоване. 

Минулого разу РНБО запровадила санкції проти десяти "королів української контрабанди".