США продовжили на два роки заборону на польоти над низкою районів України

Літак C-17 Globemaster III Фото з відкритих джерел

При цьому в деяких випадках дозволені зліт і посадка в аеропортах Харкова, Дніпра і Запоріжжя

Федеральне авіаційне управління США продовжилона два роки заборону на польоти американської авіації в деяких районах в зоні польотної інформації Дніпра. При цьому в деяких випадках дозволені зліт і посадка в аеропортах Харкова, Дніпра і Запоріжжя. Про це повідомляє "РБК-Україна".

"ФАУ продовжує термін дії спеціальних федеральних авіаційних норм з 27 жовтня 2021 року до 27 жовтня 2023 року", - йдеться в тексті розпорядження.

Зазначається, що заборона діє для всіх пасажирських і вантажних авіакомпаній США, а також льотчиків з американськими ліцензіями, за винятком тих, які працюють на іноземних перевізників.

Новини за темою: Повітряний простір над Кабулом закрився для прольоту цивільних літаків

При цьому ФАУ дозволило при необхідності зліт і посадку в міжнародних аеропортах Харкова, Дніпропетровська та Запоріжжя, якщо отримано схвалення з боку компетентних органів України. Крім того, допускається можливість ігнорування заборони в надзвичайній ситуації.

Варто зазначити, що район польотної інформації - повітряний простір, в межах якого забезпечуються польотно-інформаційне обслуговування та аварійне оповіщення. РПІ Дніпро містить в собі аеропорти Харкова, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Кропивницького та Криму.

Нагадаємо, що раніше ЄС ввів заборону на допуск в свій повітряний простір і аеропорти літаків білоруських авіакомпаній.