США продовжать підтримувати Україну на шляху до НАТО і в боротьбі з російською агресією, - Блінкен

Ентоні Блінкен Joshua Roberts / Reuters

За його словами, зусилля української влади з реформування є ключовими для досягнення цих цілей

Державний секретар США Ентоні Блінкен привітав Україну з 30-ю річницею проголошення Незалежності. Він пообіцяв, що Штати продовжать підтримувати Україну. Відповідна заява Блінкена опублікована на сайті Держдепу США.

Держсекретар США заявив, що демократична, процвітаюча та безпечна Україна в інтересах не лише українського народу, але й в інтересах Штатів та міжнародного співтовариства.

"Ми продовжуватимемо підтримувати вас у ваших зусиллях щодо досягнення ваших євроатлантичних прагнень, відновлення та забезпечення міжнародно визнаних кордонів України та захисту від агресії Росії", - пообіцяв Блінкен.

За його словами, зусилля української влади з реформування є ключовими для досягнення цих цілей.

"Ми залишаємось вашим близьким партнером, коли ви працюєте над просуванням антикорупційних зусиль, сприянням економічному зростанню та виконанням обіцянок Революції гідності. Сполучені Штати прагнуть зміцнити наші відносини з Україною", - додав держсекретар.

Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, у Києві британський міністр у справах європейського сусідства Венді Мортон оголосила про створення Фонду "Партнерство за сильну Україну". До нього долучилися Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США. Ці країни допоможуть Україні пом'якшити дестабілізуючий впливу Росії у південних і східних регіонах, заявили у британському посольстві.