США працюють над тим, щоб Україна могла захиститися від РФ, - держсекретар

Ентоні Блінкен. Фото: novostimira.net

Блінкен вважає ймовірність вторгнення Росії високою

США разом із партнерами працюють над тим, щоб Україна могла себе захистити від агресії Росії. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен під час прес-конференції

За словами Блінкена, ймовірність військового вторгнення Росії в Україну залишається високою.

"Росія відвела деяку техніку, але частина залишається на кордоні з Україною. Тобто Росія має можливість за досить короткий час почати агресивні дії, якщо Росія вирішить це зробити. Ми уважно спостерігаємо за ситуацією, і я дуже високо ціную дії України з огляду на такі провокаційні дії, перед лицем такої агресії. Але ми високо цінуємо витримку, яку проявляє Україна, не відповідаючи на російські провокації", - висловився держсекретар США.

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з робочим візитом. Очікувалося, що Блінкен проведе зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, іншими високопосадовцями та представниками громадянського суспільства.

Новини за темою: Зеленський та Блінкен провели зустріч: Про що говорили

Також передбачалося, що під час візиту Блінкена до України обговорять розвиток стратегічного партнерства України та США, поглиблення взаємодії у політичній та безпековій сферах, збільшення обсягів торгівлі та інвестицій.