США і Євросоюз відреагували на зрив засідання комісії щодо керівника САП

Фото з відкритих джерел

Зазначається, що зупинка даного процесу підриває роботу антикорупційних органів

США і Європейський Союз розчаровані зривом засідання комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і закликають її без зволікання відновити роботу. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

"ЄС та США дуже розчаровані незрозумілими та невиправданими затримками в обранні керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вирішального органу у боротьбі з корупцією на високому рівні. Ми закликаємо відбіркову комісію відновити роботу без подальших затримок. Зупинка процесу відбору підриває роботу антикорупційних органів, створених Україною та її міжнародними партнерами", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Посли країн "Великої сімки" закликали Верховну Раду ухвалити реформу СБУ без внесення нових правок

Варто зазначити, що засідання комісії, яка має обрати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, не відбулося у суботу через відсутність кворуму.

Раніше посли країн "Групи семи" висловили занепокоєння щодо процесу судової реформи в Україні. Зокрема, занепокоєння є стосовно реформи Вищої ради правосуддя та Конституційного суду. Посли G7 зауважили, що запропонований графік, на їхню думку, не відображає важливості та невідкладності цієї реформи.