США і Китай обговорили можливість скасування мит і санкцій

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Сторони домовилися врегулювати "розумні" побоювання один одного шляхом переговорів

Віце-прем'єр Держради КНР Лю Хе на торгових переговорах обговорив з представником США Кетрін Тай можливість скасування санкцій і митних зборів. Про це повідомляє "УНН".

"Китайська сторона провела переговори про скасування тарифів і санкцій і прояснила свою позицію щодо моделі економічного розвитку та промислової політики Китаю", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що представники Китаю і США відзначили важливість торгово-економічних відносин між двома країнами не лише для них самих, але для всього світу в цілому.

Новини за темою: Євросоюз узгодив розширення персональних санкцій проти РФ через Крим, - ЗМІ

Зазначається, що Лю Хе і Кетрін Тай також обмінялися думками про реалізацію торгової угоди між КНР і США, висловили занепокоєння і домовилися врегулювати "розумні" побоювання один одного шляхом переговорів.

Було наголошено, що сторони продовжать контакти, щоб створити хороші умови для здорового розвитку торгово-економічних відносин двох країн і відновлення світової економіки.

Раніше повідомлялося, що Центральний банк Китаю оголосив всі транзакції з криптовалютою незаконними і заборонив закордонним криптовалютним біржам надавати послуги в країні.