США і G7 планують виділити 100 млрд доларів країнам, які постраждали від COVID-19, - Reuters

Країни G7

Фото з відкритих джерел

Кошти планують виділити з Міжнародного валютного фонду

США та інші країни "Великої сімки" мають намір надати фінансову допомогу країнам, які зазнають найбільших труднощів у боротьбі з COVID-19. На їхні потреби з фонду Міжнародного валютного фонду планують виділити 100 мільярдів доларів. Про це повідомляє Reuters.

У Білому домі зазначили, що питання виділення коштів  обговорять на триденному саміті у Корнуоллі, коли лідери країн "Великої сімки" проводитимуть консультації щодо того, як допомогти світу оговтатися від пандемії коронавірусу.

"Сполучені Штати та наші партнери з G7 активно розглядають можливість глобальних зусиль із примноження впливу запропонованого розподілу спеціальних прав запозичення (SDR) на найбільш нужденні країни", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що виділена сума сприятиме, зокрема, подальшій підтримці потреб охорони здоров'я, зокрема вакцинації, та допоможе забезпечити більш екологічне і стійке відновлення економіки у вразливих країнах, а також сприятиме більш збалансованому, стійкому та інклюзивному глобальному відновленню.

Раніше ВООЗ закликала країни "Великої сімки" створити глобальну програму реагування на коронавірусну інфекцію.