Справа MH17: На суді озвучили нові записи розмов членів НЗФ про "Бук"

MH17. Фото EPA-EFE

Серед іншого, обговорювали відправлення комплексу "Бук" до села Первомайське

На суді у справі про збиття літака рейсу MH17 в небі над Донбасом опублікували нові записи перехоплених розмов членів незаконного збройного формування "ДНР". Про це повідомляє "Русская служба BBC".

Під час засідання представлено розмову командира "розвідки" НЗФ Сергія Дубинського із заступником члена  батальйону "Восток" Олександра Семенова, а також переговори Дубинського з одним із ватажків так званої "ДНР" Ігорем Гіркіним та членами НЗФ із "розвідбатальйону".

Згідно із записами, за сім годин до катастрофи літака Дубинський та його підлеглий Олег Пулатов обговорили відправлення комплексу "Бук" до села Первомайське на Донеччині. За версією слідства, саме звідти запустили ракету по літаку MH17.

Дубинський: "Слухай мене. Зараз тобі "Крот" притягне "Бук-М" (у 2014 році позивний "Крот" мав ще один підозрюваний у справі Леонід Харченко - командир "розвідувального підрозділу ДНР")".

Дубинський: "Треба поставити його десь у районі Первомайська. "Бук-М"... І надійдуть три танки "Восток" з охороною".

Новини за темою: Катастрофа МН17: У суді озвучили єдину версію

При цьому на ще одному записі Дубинський та Пулатов визначають роль, яку міг виконувати Харченко ("Крот") у транспортуванні "Бука".

Дубинський: "Ти чекаєш Льоню. Льоня зараз веде цю ось Б-М, ти зрозумів, так?".

Пулатов: "Так".

Дубинський: "Бук-бук".

Пулатов: "Я зрозумів, так. Я з дерев'яними розбираюся".

Дубинський: "Я зрозумів. Значить, ти, Льоня і всі наші знаходиш Первомайку. У районі Первомайського в резерві ваше завдання - охорона цього "Бука" та організація цього ... (нерозбірливо)".

Новини за темою: Катастрофа МН17: На суді спростували версію свідків про українське походження "Буку"

Раніше повідомляли, що в Нідерландах поновилися судові слухання у справі про збиття літака рейсу MH17 над Донбасом у липні 2014 року. Деталі першого дня судового засідання у справі про збиття літака рейсу МН17 читайте у нашому матеріалі.