Співголови ОПЗЖ: Ми повинні зробити все, щоб розвивати українсько-китайські відносини

Співголови ОПЗЖ Юрій Бойко та Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

Співголови "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко і Вадим Рабінович взяли участь у Саміті Комуністичної партії Китаю і світових політичних партій з нагоди 100-річного ювілею Компартії, який відбувся 6 липня у режимі відеоконференції. Про це повідомляє прес-служба політсили. 

"Дуже символічно, що саме Комуністична партія Китаю організувала обговорення теми про місце і роль політичних партій у сучасному мінливому світі. Відкритість до обміну думками та досвідом переконливо свідчить, що КПК є надійним партнером для відповідальних політичних сил інших країн", – сказав Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що сьогодні товарообіг України з Китаєм становить 15 млрд доларів, і це другий за величиною торговий партнер України, ринок якого постійно зростає.

"У нас є колосальні перспективи для збільшення присутності українських товарів на китайському ринку, але сьогоднішня влада цього не розуміє, про що свідчать провальні проекти співпраці з Китаєм. Через безхребетність і недолугість нинішньої влади наша 40-мільйонна країна втрачає можливість розвивати свою економіку. Це неприпустимо. Ми повинні зробити все, щоб розвивати відносини", – підкреслив Юрій Бойко.

На необхідності встановити з Китаєм дружні відносини наголосив Вадим Рабінович.

"Основа нашої партії – це нейтралітет і торгівля з усіма нашими партнерами. Головне – все, що вигідно українцям, потрібно купувати дешевше, а продавати дорожче. А якщо ми будемо закривати свої суднобудівні заводи і купувати якісь списані кораблі – тоді погано. Я думаю, що ми встановимо відносини з Китаєм, нормальні, дружні, після того, як переможемо на виборах. Навколо всі країни поряд з Україною – з усіма пересварилися. Сьогодні секретар РНБО сказав, що стратегічний союзник України – це Великобританія. Може вона і хороша ця Великобританія, але вона далеко. А як з сусідами жити? Це як в сім'ї – з дружиною посварився, з усіма посварився", – зазначив народний депутат.

Співголови "Опозиційної платформи - За життя" подякували Комуністичній партії Китаю, Генеральному Секретарю Сі Цзіньпіну за можливість донести позицію ОПЗЖ до міжнародної спільноти.

"Ми відкриті до міжнародного діалогу. Я сподіваюся на продовження і розвиток співпраці у цьому новому, актуальному та представницькому форматі", – резюмував Юрій Бойко.

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"