Сьогодні в парламенті продовжать обирати спікера

Фото з відкритих джерел

Позачергове засідання відбудеться о 16:00

Депутати Верховної Ради сьогодні, 8 жовтня, продовжать процедуру обрання спікера Верховної Ради. Про це заявила віце-спікер парламенту Олена Кондратюк, передає УНН.

Позачергове засідання відбудеться о 16:00. Так, раніше головуюча на засіданні Олена Кондратюк повідомила, що фракція “Слуга народу” пропонує на посаду голови Верховної Ради кандидатуру Руслана Стефанчука. Народні депутати запропонували на цю посаду кандидатури: Ярослава Железняка, Гео Лероса, Олексія Гончаренка і Яни Зінькевич. Вони публічно відмовились від голосування через конфлікт інтересів.

Пізніше під час своїх виступів Железняк та Лерос заявили самовідвід.

Новини за темою: Чужий серед своїх: Що відомо про відставку Разумкова і чим екс-спікер Ради займеться далі

Нагадаємо, 5 жовтня депутати відсторонили голову Ради від ведення двох пленарних днів. "За" проголосували 240 нардепів: 200 голосів від "Слуги народу", 16 голосів від партії "За майбутнє", 18 голосів від "Довіри" і по три голоси від позафракційних і депутатів від партії "Голос".

7 жовтня депутати Верховної Ради України проголосували за відставку голови ВР Дмитра Разумкова

Раніше у "Слузі народу" назвали основного кандидата на заміну Разумкову. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук".