Сьогодні 90% успіху у питанні повернення Донбасу та миру в Україні залежить від Путіна, - Зеленський

Президент України

Президент нагадав, що рішення, які ухвалюють в ОРДЛО, залежать значною мірою від президента Російської Федерації

Президент України Володимир Зеленський вважає, що відповідальність за успіх деокупації Донбасу та Криму лежить саме на російському лідерові Володимирі Путіні. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу "Дом".

"Я сьогодні вважаю, я абсолютно цього не приховую, і президент РФ знає про мою думку, я вважаю, що сьогодні 90% успіху в питанні повернення Донбасу, миру в Україні,  деокупації наших територій залежить від однієї людини. І точно треба знати, що він із цим живе. І люди на Донбасі мають це розуміти. Вони не повинні жити якимись ілюзіями ось "якби та якби". Немає ніяких "якби та якби", - сказав Зеленський.

Президент наголосив, що Україна збирає довкола себе потужну коаліцію, щоб домогтися від Росії позитивних рішень щодо Донбасу та Криму.

Водночас він нагадав, що рішення, які ухвалюють в ОРДЛО, залежать значною мірою від президента Російської Федерації. Як приклад він навів закриття КППВ.

"Чому це важливо: п'ятий президент Петро Порошенко неодноразово заявляв, що "ключі від миру" на Донбасі лежать у Кремлі. Мається на увазі, що як би Україна та інші країни не захотіли, війна та її припинення завжди залежатимуть безпосередньо від рішення російського президента", - додав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський: Крим - це моя земля, яка ніколи не буде російською територією

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський закликав жителів тимчасово окупованої частини Донецької та Луганської областей, які вважають себе росіянами, їхати шукати місце в Росії.