"Слугам" не вистачає голосів для відставки Разумкова, - Гончаренко

Наразі йдуть переговори із групами "За майбутнє" і "Довіра"

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

У фракції "Слуга народу" бракує голосів для того, щоб відправити у відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Про це повідомив нардеп від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко у Telegram

"У "Слуги народу" не вистачає голосів самостійно зняти Разумкова. Наразі йдуть переговори з групами "За майбутнє" і "Довіра". Без їхніх голосів зібрати 226 в залі "слуги" не зможуть", - написав Гончаренко. 

Новини за темою: Чужим тут не місце: Арахамія видалив Разумкова з чату "слуг народу"

Нагадаємо, нещодавно народний депутат від фракції "Слуга народу" Олексій Устенко заявив, що фракція вже зібрала близько 160 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Збір підписів проходив на виїзному засіданні фракції у суботу в Трускавці.

Також повідомлялося, що у "Слузі народу" назвали основного кандидата на заміну Разумкову. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук".

Раніше Дмитро Разумков заявляв, що не виключає спроби позбавити його депутатського мандата. Оскільки політик очолює Верховну Раду, формально він покинув фракцію і партію "Слуга народу".