Новини » Політика Читать эту новость на русском

Скільки коштуватиме облаштування кордону з РФ та Білоруссю: Відповідь Монастирського

Монастирський заявив, що в держбюджет наступного року потрібно закласти кошти на облаштування кордону на двох найбільш критичних ділянках

Денис Монастирський

Фото з відкритих джерел

Для облаштування кордону з Росією та Білоруссю потрібно 17 млрд гривень. Це будуть сучасні інженерні споруди. Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час години запитань до уряду в парламенті, передає "РБК-Україна".

"Робота з інженерного облаштування сучасного кордону оцінюється і буде коштувати близько 17 млрд гривень на ділянках кордону з Республікою Білорусь і з Російською Федерацією", - сказав він.

Новини за темою: Упродовж наступних двох років Україна має збудувати держкордон з Росією і Білоруссю, - Монастирський

Монастирський заявив, що в держбюджет наступного року потрібно закласти кошти на облаштування кордону на двох найбільш критичних ділянках. По загальній протяжності з РФ це 1505 км, з них 409 км окупованого кордону, та 1084 км з Білоруссю.

Як зазначив міністр, на кордоні з Росією та Білоруссю вбачається потрібним будівництво протитранспортного рову шириною 4 метри і глибиною 2 метри "для ускладнення прориву механізованих підрозділів ворожої армії".

Нагадаємо, Монастирський також розповів про підготовку України до захисту кордонів через міграційну кризу.