Скандал із Потураєвим продемонстрував позицію провладної партії щодо ОПЗЖ, - Чорнолуцький

Микита Потураєв

Влада, напевне, ніяк не відреагує на слова Потураєва, каже доктор юридичних наук

Висловлювання нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва про розстріл фракції ОПЗЖ свідчать про його низький рівень - як фахівця та людини. Також треба розуміти, що слова нардепа свідчать не лише про його особисте ставлення до опозиції, а й про позицію провладної фракції.

Про це в ефірі "Першого  Незалежного" повідомив доктор юридичних наук Руслан Чорнолуцький.

"Це (Потураєв. - Ред.) голова профільного Комітету, тобто він один із спікерів провладної більшості і фракції. Його позиція не тільки його індивідуальна, персональна, а й прямо чи опосередковано відображає позицію провладної більшості. Також, напевне, президентської більшості, в тому числі і президентську політику, яку він представляє, гуманітарно-інформаційну", - зазначив доктор юридичних наук.

Новини за темою: Рабінович: Потураєв сидітиме

"Це говорить про низький рівень - як фахівця і людини. У цивілізованій демократичній країні має бути конкуренція як на політично-партійному поприщі, так і всередині парламенту. Якою буде реакція влади, ну ми багато разів бачили резонансні моменти за ці два роки - і жодної реакції не було  як від самої фракції, так і від президента", - сказав Чорнолуцький.

Нагадаємо, під час засідання Верховної Ради в четвер, 17 червня, просто біля трибуни сталася бійка після того, як нардеп від "Слуги народу" Микита Потураєв заявив, що епоха бідності закінчиться, "коли розстріляють ОПЗЖ". Голова Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив перерву.

"Опозиційна платформа - За життя" збирається подати заяву про порушення кримінальної справи за заклики до масових вбивств проти нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва.