Шукайте місце в РФ: Зеленський звернувся до жителів Донбасу, які вважають себе росіянами

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент переконаний, що Донбас буде деокупований

Президент України Володимир Зеленський закликав жителів тимчасово окупованої частини Донецької та Луганської областей, які вважають себе росіянами, їхати шукати місце в Росії. Про це очільник держави заявив в інтерв'ю телеканалу "Дом".

Зеленський зауважив, що це не означає, що хтось когось виганяє. "Ще раз: батьківщина чи гість. Я вважаю, якщо ти живеш на території окупованого Донбасу та, якщо ти вважаєш, що "Наша справа права - нам в РФ, ми росіяни", - велика помилка залишатися жити на Донбасі", - сказав президент.

За словами очільника держави, якщо житель вважає, що ця земля нібито є російською і це буде краще для майбутнього його дітей і онуків, то нехай шукає собі місце в РФ. "В ім'я своїх дітей та онуків уже потрібно їхати шукати собі місце в РФ. Без України на цій території цивілізації не буде", - висловився він.

При цьому президент звернувся до українців на Донбасі. "Якщо ти відчуваєш себе українцем і поважаєш прапор України, поважаєш українську мову, навіть якщо тебе не вчили в школі, - сам почитуй книжки. Якщо ти відчуваєш, що ти українець, - будь там. Ця земля буде деокупована", - висловився Зеленський.

Новини за темою: Від початку війни на Донбасі загинули 80 спецпризначенців, - Зеленський

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський заявив, що Крим ніколи не буде територією Росії. Тоді очільник держави додав, що деокупація півострова - це лише питання часу.