Шуфрич: Справа Медведчука - це переслідування опозиції і людей, які вимагають миру

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Справа проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука є переслідуванням опозиції і людей, які вимагають миру. Таку заяву зробив народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Це все зроблено через те, що влада розуміє, що у них немає ніяких аргументів, які обґрунтовували б їх звинувачення. Тому вони сьогодні діють через, як ми припускаємо, ручне судочинство, впливають на рішення суддів. І вони сьогодні фактично пішли від прозорого судового процесу і займаються замовним переслідуванням. Сьогодні говорити про об'єктивність не доводиться. На жаль, ми сьогодні бачимо, що це інакше як замовна політична справа оцінювати не можна, і те, що сталося вчора в Печерському суді, - це явне цьому підтвердження", - заявив Шуфрич.

Разом з тим він висловив думку, що влада боїться, щоб українці побачили безпідставність звинувачень проти Медведчука.

"Влада боїться, щоб український народ побачив безпідставність їхніх звинувачень і щоб люди побачили, що це нічого більше, як переслідування інакомислення, переслідування опозиції, людей, які сьогодні вимагають миру, людей, які сьогодні вимагають підвищення доходів і зниження тарифів. Люди сьогодні доведені до злиднів, з епохою бідності покінчили - сьогодні почалася вже епоха злиднів. І влада не хоче, щоб ми про це говорили. Влада хоче нас залякати, а те, що вчора сталося -це було типове свавілля і демонстрація неспроможності звинувачення і дій влади", - підсумував парламентарій.

Нагадаємо, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін повідомив, що Печерський райсуд прийняв рішення про продовження строків слідства у справі голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.