Шуфрич про смерть Полякова: Кажуть, він дуже емоційно переніс провал позачергової сесії парламенту, яку він ініціював

Народний депутат України Нестор Шуфрич "Опозиційна платформа - За життя"

Подейкують, що народний депутат Антон Поляков емоційно переніс провал позачергової сесії парламенту, яку він ініціював. Таку думку висловив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя "Нестор Шуфрич в ефірі "Першого Незалежного".

"Світла пам'ять. Кажуть, вчора дуже емоційно переніс, те, що провалилася позачергова сесія, яку він ініціював, в якій ми його підтримали. Три години ночі, таксі, якісь такі обставини, які викликають питання. Світла пам'ять!" - сказав Шуфрич.

Нагадаємо, нардеп Антон Поляков помер сьогодні вночі. На проспекті Соборності він сів у таксі, де йому стало погано. У чоловіка почалася нудота і судоми. Правоохоронці зупинили водія, коли той порушив правила дорожнього руху, і помітили на задньому сидінні непритомного Полякова. 

Поліцейські зупинили автомобіль швидкої допомоги. Медики намагалися реанімувати нардепа, але не вдалося. 

За фактом смерті Антона Полякова правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство" з позначкою "Природна смерть".

Пізніше стало відомо, що за результатами судово-медичного дослідження та розтину стало відомо, що помер народний депутат України Антон Поляков внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.