Штайнмаєр вшанував пам'ять жертв Корюківської трагедії

Укрінформ

Супроводжують президента ФРН голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус та Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, інші почесні гості та посадові особи

У середу, 6 жовтня, під час візиту на Чернігівщину Федеральний президент ФРН Франк Вальтер Штайнмаєр відвідав Корюківку, де вшанував пам'ять жертв Корюківської трагедії 1943 року. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Те, що сьогодні тут зібралося так багато людей, для мене це є свідченням того, що вшанування пам'яті жертв Корюківської трагедії 1943 року тут є важливим", - сказав Штайнмаєр після покладання квітів до пам'ятника, присвяченого тій трагічній події.

Опісля він оглянув відповідну експозицію місцевого історичного музею.

Як повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА, у програмі перебування Штайнмаєра в Корюківці - відвідування місця перепоховання жертв трагедії в урочищі "Гай", де планується спорудження Меморіалу на честь розстріляних і спалених мирних жителів України під час Другої світової війни, та спілкування з учнями місцевих шкіл, вчителями та молоддю в актовій залі Корюківської ЗОШ № 1.

Супроводжують президента ФРН голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус та Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, інші почесні гості та посадові особи.

Новини за темою: Зеленський у Берліні провів зустріч зі Штайнмаєром

Нагадаємо, сьогодні, 6 жовтня, федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр прибув до Києва. Він, як планується, окрім Корюківки, де проходить ушанування пам'яті жертв трагедії 1943 року, зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом, а також відвідає Бабин Яр.